Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba Gençler
Merhaba arkadaşlar eskilerden kimler kaldı :Smile  Hatırladığım ayça semanur semanurun kuzeni kemal sonra biri daha vardı . Tekrar buralar aktif olursa haber verin
Ara
Eskilerden birisin galiba ^-^
Valla o kadar zaman geçti ki kim olduğunu tanıyamadım, biraz açıklasaydın hafizamız tazelenirdi n_n
Şuan ki amacımız burayı aktif tutmak olduğu için buralara bekleriz Smile)
There are some things you can't share without
 ending up liking each other, and knocking out
 a twelve-foot mountain troll is one of them...
vJYlgr.gif
Ara
Taecyeon vardı (Kemal) o zamanda nickim buydu onun sayesinde gelmiştim ... Sitenin eski haline gelmesi için elimden geldiği kadar yardımcı olacam
Ara
Tekrardan hoşgeldiniz,başta tanıyamadım valla. -,-
Eskilerden birini görmek çok hoş ve site için olan desteğin için de çok  çok teşekkürler. Artık daha aktif oluruz güzel olur. Bu arada Taecyeon adlı üyemizinde eski sitede oldukça çok emeği vardı, onu da aramızda tekrardan görmek isteriz. Eğer ulaşabilirsiniz ona sitenin geri açıldığını söylerseniz seviniriz çünkü kendisi aranan eskilerimizdendir. Eskiler olmadan da olmaz zaten. Bu arada adınız neydi belki daha önce konuşmuşuzdur da hatırlarım ^o^
There are some things you can't share without
 ending up liking each other, and knocking out
 a twelve-foot mountain troll is one of them...
vJYlgr.gif
Ara
Hoşgeldiniz~

tumblr_ot8phooXYk1squ6axo1_250.gif tumblr_ot8phooXYk1squ6axo8_250.gif
I'll be with you from dust till dawn
Baby, I am out here
Ara
Merhaba ve hoşgeldiniz  Angel
Uzun bir aradan sonra unutmamış ve geri dönmüş olmanız çok güzel.
Bir kaç kişiyi hatırlıyorum erkek kullanıcılardan.İsminizi de hatırlıyorum ama hangisi olduğunuzu çok hatırlayamadım maalesef.Şarkı seslendirip buraya attığınız oluyor muydu ya da fanart yapıyor muydunuz?
Birde Taecyeon abimizle irtibat kurabilirseniz onu da tekrar aramızda göremeyi çok isteriz.
Ara
Merhaba, Hoşgeldiniz. (:
♡~
Ara
Hoş buldum Smile Umarım forum tekrardan eskisi gibi olur .... Forumda bir kaç Fan Art bölümünde konum vardı . Kemal artık evlendi ayrıca artık yurt dışında yaşıyor ... Türkçe konusuna gelince elimden geldiği kadar dikkat edeceğim ama dil bilgim biraz zayıftır.
Ara

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
İletişimT-ara TurkeyYukarı GitArşivRSS Beslemesi