Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kimler Var, Kimler Yok?
Bu aslında kendim için açtığım bir tanışma konusu değil. Ama tema olarak bu alt foruma uyduğundan dolayı, bu kısma açmakta uygun gördüm. Eski T-ara Turkey forum sitemiz silindi biliyorsunuz ve eski sitemizde de bulunan bir üyemizin sayesinde tekrar aynı site URL'si altında aktif olma şansına eriştik.

Bu konunun amacı, eski siteden olan üyelerimizi belirlemek. Silinen sitede üye olan ve yeni açılan bu siteye de gelip kayıt olan kişilerden ricam eğer başka bir kullanıcı adı kullanıyorlarsa, eski kullanıcı adlarını ve gerçek isimlerini de yorum yazarak belirtmesi. Eskilerden aramızda kimlerin olduğunu belirlemek ve karışıklık çıkmaması amacı ile açıldı konu. Şimdiden ilginize teşekkürler.  Smile

İlk olarak kendimden başlarsam, silinen eski sitede, şu an bulunduğum aynı rütbe ile, ~ Taeyeon ~ kullanıcı adı ile forumda bulunuyordum ve adım da Betül. 3-4 sene boyunca sitede aktif olarak yer aldım.  Angel

tumblr_ot8phooXYk1squ6axo1_250.gif tumblr_ot8phooXYk1squ6axo8_250.gif
I'll be with you from dust till dawn
Baby, I am out here
Ara
Ben ♔♔ Diana ♔♔. Hatırladığınız kadarıyla eski nickim ile buradayım. Gerçek adım da Sena. Wink Rolleyes
There are some things you can't share without
 ending up liking each other, and knocking out
 a twelve-foot mountain troll is one of them...
vJYlgr.gif
Ara
Ben de eski üyelerden orkide Angel Adım Emine ama orkide ismi de bir adım oldu. (Biliyorum yazım kurallarınca "o" harfi büyük yazılır ama "o" harfini lütfen küçük yazınız :Angel )
Ara
Ben Sky desem kim olduğumu anlarsınız sanırım. Eski sitede moderatördüm, kullanıcı adım elf1004baby idi. Big Grin Gerçek adımı buralarda pek söylemezseniz memnun kalırım. :3
Ara

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
İletişimT-ara TurkeyYukarı GitArşivRSS Beslemesi